Karel Zincirlikuyu Yetkili Satıcı ve Servisi

Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markası Arasında

Dünya’nın en önemli marka değerleme kuruluşlarından biri olan Brand Finance tarafından “Türkiye’nin En Değerli ve En Güçlü Markaları 2019” raporu açıklandı.

PBX alanında Türkiye’nin uzun yıllardır açık ara pazar lideri ve sektörün dünyadaki önemli oyuncularından biri olan Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markasından biri olarak listede yerini aldı. Karel, listede GSM operatörlerinin de bulunduğu telekomünikasyon sektörü markaları içinde de En Değerli 4 Markadan biri oldu.

Karel’e Bilişim 500’de Türkiye Merkezli Üretici Ödülü

Karel, Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri kategori başlığı altında bulunan “Türkiye Merkezli Üretici – Donanım” kategorisinde üst üste dördüncü kez birincilik ödülüne layık görüldü.

Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markasından Biri

Dünya’nın en önemli marka değerleme kuruluşlarından biri olan Brand Finance tarafından “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2018 – Turkey 100″ çalışması tamamlandı. PBX alanında Türkiye’nin uzun yıllardır açık ara pazar lideri olan Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markası ve Türkiye’nin En Değerli 4 Telekom Markasından biri olarak listede yer aldı.

Karel’e Bilişim 500’de 2 Birincilik Ödülü

Sektörünün en önemli ve öncü kuruluşlarından olan Karel, Bilişim 500’de “Türkiye Merkezli Üretici” ve “Türkiye Merkezli Üretici – Donanım” kategorilerinde üst üste üçüncü kez 2 birincilik ödülü aldı.

Karel, IDEF’17 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında

Savunma Sanayine yönelik olarak 20 yıldır tasarım ve üretim yapan Karel, sektöre özel ürün ve çözümlerini IDEF’17 Fuarı’nda ziyaretçiler ile buluşuyor

Karel, TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı Sponsoru

Bu yıl 33. Kez düzenlenen Ulusal Bilişim Kurultayı, Karel sponsorluğunda 8-9 Aralık 2016 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’da gerçekleşti.

Karel,EBO Fuarı’nda

24 – 27 Kasım tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleşecek olan EBO 2016 (Elektrik Teknolojileri & Bina Otomosyon) Fuarı’nda yerimizi alıyoruz.

Bilişim 500’de Karel’e 2 Birincilik Ödülü!

Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşundan biri olan yüzde 100 yerli sermayeli Karel, Bilişim 500’de “Türkiye Merkezli Üretici” ve “Türkiye Merkezli Üretici – Donanım” kategorilerinde üst üste ikinci kez 2 birincilik ödülü aldı.

Karel Ailesi 30. Yılı Birlikte Kutladı

toplu-foto-ana

Karel, İstanbul’da gerçekleşen Yetkili Satıcılar Toplantısı ile kuruluşunun 30. yılını kutladı. Türkiye’nin her ilinden gelen 300 Yetkili Satıcının katılımı ile gerçekleşen etkinlik, yöneticilerin konuşmaları ile başladı. Ürün gamı ve gelecekte öne çıkacak teknolojiler ile ilgili sunumlar ile devam eden toplantı, misafir konuşmacı olarak eğitimci ve yazar Mehmet Auf’un motivasyonun gücü konuşması ile tamamlandı. Sonrasında gerçekleşen gala yemeğinde 30. yılı birlikte eğlenerek kutlandı ve Karel ailesinde 30. Yılını dolduran Yetkili Satıcılara ödülleri ile plaketleri takdim edildi.

toplanti-haberi-2016

Karel, Yeni Ürünü IPG İletişim Platformu’nu Pazara Sundu

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.