Karel Zincirlikuyu Yetkili Satıcı ve Servisi

Karel’e Deloitte Teknoloji Fast 50’den Big Star Ödülü

Deloitte Teknoloji Fast 50 2021 araştırmasında Türkiye teknoloji sektörünün lider kuruluşu Karel önemli bir başarı elde ederek ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan ‘Big Star’ özel ödülü kazandı.

Bilişim 500 Türkiye Bilişim Sektörü Araştırmasında Karel’e 2 Birincilik

Karel, bu yıl da “Türkiye Merkezli Üretici Donanım” ve “Türkiye Merkezli Üretici Kurulum / Bakım ve Destek Hizmeti” kategorilerinde iki önemli birincilik ödülü aldı.

Karel, Deloitte Teknoloji Fast 50’de İki Ödül Birden Kazandı

Dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından Deloitte tarafından düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 2020 yarışmasında Türkiye teknoloji sektörünün lider kuruluşu Karel önemli bir başarı elde ederek iki ödül kazandı.

Bilişim 500’den Karel’e 2 Birincilik Ödülü

Türkiye’nin gelişimine önemli katkılar sağlayan bilişim sektörünün ilk 500 şirketi listesi açıklandı.

Karel, bu yıl da “Türkiye Merkezli Üretici – Donanım” ve “Türkiye Merkezli Üretici Telekomünikasyon Altyapı Donanımı” kategorilerinde iki önemli birincilik ödülü aldı.

Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markası Arasında

Dünya’nın en önemli marka değerleme kuruluşlarından biri olan Brand Finance tarafından “Türkiye’nin En Değerli ve En Güçlü Markaları 2019” raporu açıklandı.

PBX alanında Türkiye’nin uzun yıllardır açık ara pazar lideri ve sektörün dünyadaki önemli oyuncularından biri olan Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markasından biri olarak listede yerini aldı. Karel, listede GSM operatörlerinin de bulunduğu telekomünikasyon sektörü markaları içinde de En Değerli 4 Markadan biri oldu.

Karel’e Bilişim 500’de Türkiye Merkezli Üretici Ödülü

Karel, Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülleri kategori başlığı altında bulunan “Türkiye Merkezli Üretici – Donanım” kategorisinde üst üste dördüncü kez birincilik ödülüne layık görüldü.

Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markasından Biri

Dünya’nın en önemli marka değerleme kuruluşlarından biri olan Brand Finance tarafından “Türkiye’nin En Değerli Markaları 2018 – Turkey 100” çalışması tamamlandı. PBX alanında Türkiye’nin uzun yıllardır açık ara pazar lideri olan Karel, Türkiye’nin En Değerli 100 Markası ve Türkiye’nin En Değerli 4 Telekom Markasından biri olarak listede yer aldı.

Karel’e Bilişim 500’de 2 Birincilik Ödülü

Sektörünün en önemli ve öncü kuruluşlarından olan Karel, Bilişim 500’de “Türkiye Merkezli Üretici” ve “Türkiye Merkezli Üretici – Donanım” kategorilerinde üst üste üçüncü kez 2 birincilik ödülü aldı.

Karel, IDEF’17 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarında

Savunma Sanayine yönelik olarak 20 yıldır tasarım ve üretim yapan Karel, sektöre özel ürün ve çözümlerini IDEF’17 Fuarı’nda ziyaretçiler ile buluşuyor

Karel, TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı Sponsoru

Bu yıl 33. Kez düzenlenen Ulusal Bilişim Kurultayı, Karel sponsorluğunda 8-9 Aralık 2016 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’da gerçekleşti.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.